قیمت کارواش بخار

قیمت دستگاه کارواش نانو بخار


 

قیمت دستگاه کارواش نانو بخار یکی از موارد مهمی است که اکثر مشتریان از ما میپرسند. در جواب این دسته از عزیزان باید عرض کنم که قیمت دستگاههای کارواش بخار شور ایستیلیک به موارد مختلفی بستگی دارد.

یکی از موارد مهم در تعیین قیمت دستگاه اندازه ی دستگاه می باشد. شرکت ایستیلیک تولید کننده انواع دستگاه های کارواش بخار در سایزهای مختلف می باشد. تفاوت اندازه ی دستگاههای کارواش بخار در قدرت و تعداد نازلهایی است که در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت ایستیلیک دستگاههای کارواش نانو بخار خود را از اندازه ۲۰۰ لیتری به بالا تولید می کند هرچقدر اندازه ی دستگاه بزرگتر باشد مستقیما قدرت و میزان بخار تولیدی دستگاه نیز افزایش می یابد.

قیمت دستگاه کارواش نانو بخار دستگاه کارواش بخار سیار ۲۰۰ لیتری مناسب برای تعویض روغنی ها و اتوسرویس ها می باشد و همچنین میتوان از این دستگاه برای حالت سیار نیز استفاده نمود.

کارواش نانو بخار سیار در محل

همانطور که در تصویر بالا می بینید این دستگاه کوچک و قابل حمل با وانت می باشد. علاوه بر این مورد ، پارامتر دیگری که در قیمت دستگاه کارواش بخار شور تاثیر دارد جنس قلعات دستگاه می باشد. در ساخت دستگاه جنس ورق آن و مارک لول کنترل ومارک آبنما و نوع آبنما و … در قیمت دستگاه کارواش بخار تاثیر دارند.

 

در بالا عکس آبنمای شیشه ای رو مشاهده میکنید وظیفه ی این قطعه نشان دادن میزان آب داخل دستگاه کارواش بخار می باشد. برای اینکه کامل متوجه کارکرد این قطعه شوید به شماتیک زیر دقت کنید.


همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، کارکرد آبنما به خوبی نشان داده شده است. دو نوع آبنما بسیار مرسوم هستند بین کارواش بخار، یکی از آنها آبنمای شیشه ایست که در بالا مشاهده میکنید.

آبنما شیشه ای با کوچکترین ضربه احتمال شکستگی دارد که در صورتی که دستگاه کارواش بخار در حال کار باشد باعث میشود که آب داغ و بخار پرفشار تا فاصله ی ۲۰ متری پرتاب شود که بسیار خطرناک است.

خیلی از شرکتها برای اینکه هزینه ساخت دستگاه کارواش بخار پایین بیاید از این نوع آبنما استفاده میکنند. اصولا باید از آبنمای مغناطیسی استفاده شود همانطور که در تصویر زیر میبینید این مشکل امنیتی کاملا رفع شده است و بسیار ایمن است.

دقت کنید که هزینه آبنما مغناطیسی شش برابر آبنمای شیشه ای می باشد.


مورد بالا فقط یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت دستگاه کارواش نانو بخار می باشد. حال موارد دیگری مانند جنس ورق کارواش بخار و پرشر سوییچ و لول کنترل ، سوپاپ اطمینان ، مشعل ، پمپ آب و … هم در تعیین قیمت دستگاه کارواش نانو بخار تاثیر گذار هستند. برای اطلاع از قیمت محصولات با توجه به نیاز خود ، با ما تماس بگیرید.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه کارواش بخار ایستیلیک ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰