پس زمینه کارواش

کارواش نانو بخار چگونه کار می کند؟

کارواش نانو بخار چگونه کار می کند؟

دستگاههای کارواش نانو بخار ایستیلیک کاملا هوشمند عمل می کنند , هنگام راه اندازی کارواش بخار این دستگاه به شیر آب یا منبع آب – برق شهری و برای روشن کردن مشعل به گاز یا گازوییل نیاز داریم این دستگاهها وصل شیر آب می شوند زمانی که دستگاه به مقدار مورد نیاز آب را وارد منبع کرد با زدن دکمه استارت تعبیه شده در تابلو برق کارواش نانو بخار مشعل روشن می شود و حدودا به 30 دقیقه زمان لازم داریم تا فشار دستگاه به 6 بار (فشار کاری مورد نیاز) برسد و پس از آن ما به طور دایم برای شستشوی ماشین بخار داریم.

فقط برای بار اول به این 30 دقیقه نیاز داریم و بعد از آن به طور پیوسته و بدون افت فشار بخار پرفشار داریم هر دو دستگاه کارواش بخار ثابت و کارواش بخار سیار دارای دو نوع بخار خشک برای موتورشویی و بخار مرطوب برای شستن بدنه ی ماشین هستند, این دستگاه ها درصورت نیاز به آب بطور خودکار آب مورد نیاز را وارد دستگاه کارواش می کنند و درصورتی که منبع آب قطع باشد دستگاه هشدار صوتی اعلام می کند که منبع آب قطع است و برای جلوگیری از سوختن دستگاه (به دلیل نداشتن آب) به طور خودکار مشعل را خاموش می کند. می توان همزمان 6 نازل برای شستشوی 6 ماشین را به دستگاه کارواش بخار ثابت وصل کرد بدون اینکه افت فشار داشته باشیم ولی کارواش بخار سیار قابلیت نصب دو نازل همزمان دارد.

در تصویر زیر دستگاه کارواش بخار سیار را مشاهده می کنید

به شاسی این دستگاه چهار چرخ وصل می شود و براحتی می توان آنرا جابجا کرد, قابل حمل بودن این دستگاه یک امتیاز ویژه به حساب می آید و می توان در محل به مشتری خدمات ارایه داد و همچنین می توان جهت شستشوی مبلمان استفاده کرد.

در تصویر زیر دستگاه کارواش بخار ثابت را مشاهده می کنید

کارواش بخار ثابت با فضای کمی که اشغال می کند مناسب کارواش هایی است که با مشکل مکان وجود دارند, استفاده از کارواش بخار هیچ صدمه ای به بدنه ی خودرو و موتور و حتی روکش صندلی ایجاد نمی کند و در فصول سرد به دلیل سردی هوا هیچ مشکلی را برای خودرو بوجود نمی آورد. مزیت استفاده از بخار خشک برای شستن موتور خودرو این است به به هیچ وجه به سیستم برقی خودرو آسیب وارد نمی کند در حالی که شستن موتور خودرو با استفاده از کارواش های معمولی در کثر مواقع باعث روشن نشدن خودرو می شوند.