درآمد کارواش بخار

درآمد کارواش بخار

درآمد کارواش بخار

 

 کارواش بخار یک شغل خدماتی است و اکثر شغلهای خدماتی دارای درآمدی بالا و به روزی می باشند.  درآمد کارواش بخار سرمایه ی  کمی را برای راه اندازی نیاز دارد شما با حداقل ۷ میلیون تومان هزینه تجهیزات کارواش میتوانید یک کارواش معمولی آب راه اندازی نمایید. شما با کارواش معمولی آب فقط میتوانید روشویی ماشین را انجام دهید و کمتر کسی حاضر است موتور ماشینش را با آب بشوید چون احتمال آسیب دیدگی قسمت برقی ماشین خیلی بالاست.

با کارواش آب میتوانید درآمدی خوب کسب کنید ولی اگر شما بخواهید صفرشویی انجام دهید یعنی کل قسمتهای ماشین را بشویید نیاز با تکنولوژی بخار خواهید داشت و از طرفی دستمزدی که بابت شستشوی داخل و موتور ماشین گرفته میشود به مراتب بالاتر از کارواش معمولی می باشد.

پس با کارواش نانو بخار و کارواش آب میتوانید درآمد بسیار خوبی را کسب کنید. درآمد کارواش بخار حداقل دوبرابر کارواش معمولی می باشد و تجهیزات کارواش برای راه اندازی کارواش شامل پمپ آب واترجت  و جاروبرقی و کفپاش و دستگاه کارواش بخار و کمپرسور باد می باشد.

درآمد کارواش بخار

 

خیلی از افراد فرصت شستشوی ماشین خود و یا اکثرا آپارتمان نشین هستند و امکانات شستشوی ماشین را ندارند و از اینرو مجبورا به کارواش ها برای شستشو مراجعه میکنند و خیالتان از داشتن مشتری برای کارواش راحت باشد ، یکی از مواردی که به خود شما بستگی دارد کیفیت و نوع برخوردتان با مشتریان است اگر این دو مورد را تقویت کنید از تعداد مشتریان بالایی برخوردار خواهید بود.

یکی دیگر از حالتهای کارواش، کارواش بخار سیار می باشد که به جای محدود کردن خود به مکان خاصی میتوانید در تمام نقاط شهر مشتریان مختلفی داشته باشید . در این حالت نیاز به اجاره مکان نخواهید داشت و علاوه بر شستشوی خودرو میتوانید کارهای دیگری نظیر ضدعفونی کردن اماکن بهداشتی و … انجام دهید. قیمت کارواش بخار با توجه به اندازه آن متفاوت است.