کارواش بخار استاندارد ۱۰۰۰ لیتری

دستگاه کارواش نانو بخار استاندارد ۱۰۰۰ لیتری ایستیلیک ، بزرگترین دستگاه تولیدی برای کارواش می باشد. شرکت ایستیلیک قادر به تولید سایزهای بسیار بزرگتر کارواش بخار صنعتی می باشد اما با توجه به حیطه ی کاری کارواشها، دستگاه ۱۰۰۰ لیتری دستگاه بسیار بزرگی محسوب می شود چون همزمان ۱۰ نازل خروجی بخار می توان از آن استفاده کرد.

دستگاه کارواش بخار استاندارد ۱۰۰۰ لیتری ایستیلیک دارای  لول کنترل طرح فانتینی ایتالیا برای تعیین سطح آب و  آبنما مغناطیسی می باشد و پیشرفته ترین دستگاه کارواش نانو بخار کشور محسوب می شود که دارای پلاک استاندارد قابل پیگیری می باشد.

تجهیزات کارواش که در این دستگاه به کار برده شده است از تجهیزات مرغوب در سطح کشور می باشند.

در زیر چند تصویر از دستگاه کارواش نانو بخار استاندارد ۱۰۰۰ لیتری ایستیلیک را مشاهده می کنید.

کارواش بخارشور ماشین

sdr

کارواش نانو بخار استاندارد ایستیلیک

sdr

کارواش بخار استاندارد ایستیلیک

این دستگاه دارای دو لول کنترل و کارکرد پیشرفته در مواقع اضطراری می باشد که درصورتی لول کنترل اول از کار بیافتد لول کنترل دوم دستور های لازم را به دستگاه کارواش بخار می دهد.

حجم بخار این دستگاه به قدری زیاد است که تا ۱۰ نازل خروجی بخار خشک و مرطوب را برای شستشو فراهم می کند. این دستگاه مناسب کارواشهای بسیار بزرگ با تعداد مشتریان بسیار زیاد می باشد.

کارواش نانو بخار ایستیلیک از نوع فایرتیوب بوده و براساس استاندارد BS طراحی شده است. دستگاه دارای دریچه های هدهول برای بازرسی های دوره ای و رسوب زدایی می باشد و همچنین دارای دریچه بازدید شعله است و قابلیت دسترسی راحت به لوله ها برای بازرسی وجود دارد.

ویژگی های کارواش بخار ایستیلیک نصب راحت و کارکرد آسان آن می باشد و تجهیزات نصب شده ی آن خیال شما را از کارکرد ایمن و صحیح آن راحت می کند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ – ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴

Telegram