کارواش بخار استاندارد ۴۰۰ لیتری ایستیلیک

یکی دیگر از دستگاههای پرفروش کارواش بخار استاندارد ۴۰۰ لیتری می باشد. این دستگاه دقیقا دو برابر دستگاه کارواش بخار استاندارد سیار ۱۵۰ لیتری بخار تولید می کند. این دستگاه دارای فروش بسیار بالایی می باشد و اکثر مشتریانی که تازه قصد راه اندازی کارواش نانو بخار می کنند از این دستگاه تهیه می کنند. این دستگاه هم دارای بخار همزمان خشک و مرطوب می باشد و تا سه نازل می توان از آن بخار گیری کرد. یعنی شما با این دستگاه همزمان می توانید ۴ ماشین را شستشو بدهید

این دستگاه دارای بخاردهی پیوسته و پرفشار می باشد و همچنین همانند همه ی دستگاههای کارواش بخار ایستیلیک دارای پلاک استاندارد قابل پیگیری می باشند.

در زیر چند تصویر از دستگاه کارواش بخار صنعتی ۴۰۰ لیتری را مشاهده می کنید.

کارواش بخار ایستیلیک

mde

کارواش نانو بخار استاندارد

dav

کارواش نانو بخار ۳۵۰ لیتری

mde

کارواش بخار استاندارد ایستیلیک

sdr

این دستگاه دارای ابعاد ۱/۸ متر در ۱/۲ متر می باشد و وزن تقریبی آن ۴۵۰ کیلوگرم می باشد. دستگاه کارواش بخار استاندارد ایستیلیک ۴۰۰ لیتری دارای سیستم کارکرد کاملا خودکار است یعنی کارواش بخار اتوماتیک می باشد، دستگاه فقط با زدن یک دکمه استارت به طور خودکار آبگیری می کند و به طور خودکا مشعل روشن و خاموش می شود و به شما به صورت مداوم بخار پر فشار می دهد.

تمامی دستگاههای کارواش نانو بخار استاندارد ایستیلیک از نوع فایر تیوب می باشند و دارای منبع ذخیره برای بخار و دارای ایمنی ۱۰۰٪ می باشند.

این دستگاه مناسب افرادی است که می خواهند کارواش بخار اتوماتیک راه اندازی کنند. این دستگاه دارای منبع ذخیره بخار می باشد و در صورت خاموش شدن تا یک ساعت در خود بخار ذخیره می کند که شما با بخار آن تا نیم ساعت اول می توانید شستشو انجام دهید و خیالتان از کمبود بخار راحت خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ – ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴

Telegram