کارواش بخار سیار چیست ؟

کارواش بخار سیار مصرف پایین آب و سهولت استفاده از دستگاه کارواش بخار شور باعث ایجاد شغلی نو و عالی با نام کارواش بخار سیار یا کارواش در محل شده است. این شغل مخصوصا در شهرهای بزرگ به سرعت در حال گسترش میباشد و با توجه به امتیازات ویژه کارواش نانو بخار سیار ، این شغل به شغلی پر درآمد با سرمایه ی اندک تبدیل شده است .

کارواش نانو بخار سیار مشکل اجاره یا خرید ملک برای راه اندازی کارواش را حل کرده است و دیگر نیاز به خرید یا اجاره ملک نیست ، فقط شما نیاز به یک ماشین وانت دارید که بتوان با آن دستگاه کارواش بخار سیار راحمل کرد و در محل شستشو انجام داد .

نوع وانت مهم نیست ولی بهتر است وانتی را تهیه کنید که توان تحمل ۵۰۰ کیلوگرم بار را به راحتی داشته باشد . مزیت شغل کارواش بخار سیار این می باشد که یک شغل خدماتی است و دستمزد آن بصورت نقد میباشد و دیگر نگران بالا رفتن قیمت دلار و … نیستید و دستمزدتان بصورت کاملا نقد خواهد بود. شما می توانید با قرار دادن یک منبع آب کوچک همراه دستگاه در پشت وانت ، تعداد زیادی ماشین را شستشو دهید و مصرف آب بسیار پایین دستگاه کارواش بخار سیار شما را از شارژ مجدد منبع آب بی نیاز میکند.

کارواش بخار سیار مخصوصا در شهرهای بزرگ که مشکلاتی نظیر ترافیک سنگین و مشغله های روزمره و نبود وقت کافی برای آنکه در نوبت صف کارواش قرار بگیرید وجود دارد بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و خود این کار بخش کوچکی از ترافیک و آلودگی هوا را کم کرده است. بهمین دلیل سرویس دهی به مشتریان در محل توسط کارواش نانو بخار سیار به شغلی پردرآمد و بی دردسر تبدیل شده و افراد زیادی از این نوع سرویس دهی ها استفاده کرده اند و راضی هستند .

کارواش بخار سیار
کارواش بخار سیار

ارائه خدمات در محل مختص مشتریان خاص می باشد که فرصت کافی برای مراجعه به کارواش را ندارند و چون کارواش محیطی تقریبا مردانه است ، خانمها هم یکی از مشتریان بالقوه کارواش بخار سیار می باشند. شما علاوه بر دستمزد خیلی خوبی که از شستشو با بخار دریافت میکنید میتوانید هزینه ایاب ذهاب را نیز از مشتریان خود بگیرید.

حداقل دستمزد برای شستشوی با بخار با توجه به اندازه شهر از پنجاه هزار تومان شروع میشود و بسته به نوع خدمت رسانی این مبلغ تا چهارصد هزار تومان نیز میرسد و این یعنی کافیست شما در روز حداقل چند مشتری انگشت شمار داشته باشید که در آن صورت به درآمد میلیونی دست پیدا خواهید کرد.

هر چند که در صورتی تبلیغات قوی داشته باشید و خدمات با کیفیتی ارائه دهید میتوانید مشتریان بسیار زیادی را برای خود جذب کرده و تعداد ماشینهای خود را برای ارائه خدمات به مشتری افزایش دهید. شما میتوانید با پارکینگ ها ، اداره ها ، پایانه های مسافربری برای شستشوی اتوبوس و … قرارداد ماهیانه در زمینه شستشوی خودرو ببندید و بصورت حرفه ای این کار را انجام دهید.

خلاصه مطلب درآمد شما بستگی به نحوه تبلیغات شما نیز بستگی دارد.شما حتی نیاز به اجاره ی مکان برای راه اندازی کارواش را هم نخواهید داشت ، به راحتی می توانید دستگاه کارواش بخار سیار را با سرمایه ای اندک راه اندازی نمایید و شروع به خدمت رسانی در کل سطح شهر بکنید.

در زیر چند مورد از ویژگی های کارواش بخار سیار را مطرح میکنیم:

ویژگی های دستگاه کارواش نانو بخار سیار

– دارای دو نوع بخار خشک برای داخل شویی و مرطوب برای شستشوی بدنه و موتور

– فضاگیری کم و قابل حمل با وانت

– قابل استفاده برای شستشوی محیط های چرب و مبل و …

– بخار دهی پیوسته بدون افت فشار با فشار کاری بالا

– دارای سیستم کارکرد دو حالته دستی و اتوماتیک

– دارای چهار مرحله امنیتی تمام اتومات

– شستشوی موتور ماشین بدون ایجاد مشکل برای سیستم برقی خودرو

– جلادهی به رنگ خودرو همانند پولیش

– آنتی باکتریال و میکروب کش قوی و از بین برنده بوی نامطبوع (مانند بوی سیگار)

– بدون نیاز به حفر چاه پساب و فاضلاب

– از بین برنده ی انواع لکه ها و چربی ها حتی قیر

– مصرف بسیار پایین آب

کارواش بخار ایستیلیک
شستشوی داخل خودرو با کارواش بخار

کارواش نانو بخار سیار نیاز به یک سری منابع برای تولید بخار می باشد. برای آنکه بتوان آب داخل دستگاه بخار شور را تبدیل به بخار کرد شما نیاز به حرارت ناشی از احتراق سوخت دارید و چون دستگاه به صورت سیار می باشد سوخت گازوییل بهترین گزینه برای این کار می باشد.

برای آنکه مشعل دستگاه روشن شود نیاز به برق تکفاز نیز دارید و دغدغه ای که اکثر افراد هنگام راه اندازی کارواش سیار دارند و بسیار در این مورد سوال میکنند در مورد تامین برق دستگاه می باشد که در جواب این دسته از افراد باید عرض کنیم که استفاده از موتوربرق کوچک برای تامین برق بهترین حالت می باشد و چون مصرف برق دستگاه بخار شور سیار بسیار پایین می باشد میتوان با استفاده از یک موتوربرق ضعیف نیز این دستگاه را راه اندازی کرد.

مورد دیگر برای تامین برق استفاده از سیم سیار می باشد به صورتی که شما هنگام مراجعه برای شستشوی ماشین مشتریان از برق محل مشتری استفاده کرد که این مورد به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود چون از لحاظ بازاریابی و جذب مشتری کارواش اصلا راهکار درستی نیست و وجهه خوبی ندارد و حتی ممکن است خیلی از مشتریان دسترسی به برق نداشته باشند.

یکی دیگر از مزیت های کارواش بخار سیار این است که شما میتوانید مشتریانی از تمام نقاط شهر داشته باشید و محدود به یک مکان خاص نیستید و حتی در شهرهای شمالی کشور که فاصله شهرها از هم کم میباشد میتوانید چند شهر را پوشش دهید و شروع به فعالیت کنید.

اگر شما هم به فکر راه اندازی کارواش بخار سیار هستید و سوالاتی در ذهن خود دارید، میتوانید با شماره های ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴ تماس بگیرید و یا به صفحه سوالات متداول کارواش بخار سیار در اینجا مراجعه کنید.

Telegram