کارواش بخار

شما اولین نفری باشید که از کارواش بخار سیار در شهرتان استفاده می کنید

ارائه خدمات در محل به مشتری با استفاده از کارواش نانو بخار سیار ایده ای بسیار جالب  و مناسب برای شهر های بزرگ می باشد. ترافیک ، خستگی روزانه و دلایل متفاوتی  باعث می شود بسیاری از شهروندان به سختی فرصت شستشوی ماشین خود در کارواش را پیدا کنند، از این رو کارواش سیار مناسب این دسته از افراد می باشد.

شما با استفاده از کارواش بخار سیار علاوه بر دستمزد خود می توانید هزینه ی ایاب ذهاب را هم از  مشتری خود بگیرید، شما حتی نیاز به اجاره ی مکان برای راه اندازی کارواش را هم نخواهید داشت ، به راحتی می توانید دستگاه کارواش بخار سیار را در پشت وانت سوار کرده و به طور سیار خدمت رسانی کنید.

کارواش بخار سیار پر قدرت و پر فشار و بدون افت فشار توانایی شستشوی انواع ماشین سبک و سنگین را دارد،کارواش بخار سیار ما با ظرفیت ۲۰۰ لیتر و بخاردهی ۲۰۰ کیلوگرم بر ساعت می باشند.

نگران آب برای دستگاه نباشید چون مصرف آب در کارواش نانو بخار به مراتب کمتر از کارواش های معمولی میباشد به طوریکه برای شستشوی کامل بدنه خودرو به  3 الی ۵ لیتر آب نیاز دارید و از آنجاییکه دستگاه کارواش بخار سیار ما دارای ظرفیت ۲۰۰ لیتر آب می باشد، یعنی حدودا می توان ۲۰ ماشین را با آب داخل مخزن دستگاه شستشو داد.

از کارواش نانو بخار سیار به عنوان ضدعفونی کننده در بیمارستانها و کارخانه های مواد غذایی که نیاز به تمیزی دارند و همچنیت در هتل ها هم کاربرد دارند میتوان استفاده نمود چون بخار با خاصیتی که دارد می تواند میکروب ها را از بین ببرد و همچنین به عنوان قطعه شور هم میتوان استفاده کرد به جای اینکه از بنزین برای شستشوی قطعات ماشین مانند سیلندر و …استفاده کرد می توان از کارواش بخار به عنوان قطعه شور استفاده کرد.

Telegram