سوالات متداول راه اندازی کارواش بخار سیار

در این مقاله سعی داریم به سوالات متداول راه اندازی کارواش بخار سیار جواب دهیم.

راه اندازی کارواش بخار سیار

کارواش بخار سیار با توجه به مزایایی که دارد باعث ایجاد شغلی جدید و پردرآمده شده است و اغلب افرادی که میخواهند کارواش  سیار راه اندازی کنند سوالات زیادی در سر دارند و ما هم سعی میکنیم در این مقاله به پر تکرارترین سوالات جواب بدهیم.

کارواش بخار سیار چقدر فضا اشغال میکند ؟

شرکت کاویان دستگاه کارواش سیار را در دوحالت افقی ( خوابیده ) و عمودی ( ایستاده ) تولید میکند. این دو دستگاه از لحاظ طول و عرض تقریبا برابر هستند و فقط در ارتفاع اندازه کارواش افقی کمتر میباشد.

کارواش سیار بروی چه نوع وانتی نصب میشود ؟

این دستگاه بروی تمامی وانت ها نصب میشود ، هرچقدر فضای پشت وانت بزرگتر باشد بهتر است و میتوان منبع و سایر لولزم که در ادامه توضیح خواهیم دارد را قرارداد و بتوانید یک سرویس دهی عالی به مشتریان بدهید.

کارواش سیار

کارواش سیار

کارواش سیار به به وسایلی نیاز دارد ؟

کارواش بخار سیار به آب و برق تکفاز و سوخت گازوییل نیاز دارد در ادامه تک تک موارد را به طور کامل مورد بررسی قرار میدهیم و نحوه تامین این پیش نیاز های را با شما در میان خواهیم گذاشت.

آب مصرفی کارواش بخار سیار

یکی دیگر از سوالاتی که خیلی از مشتریان از ما میپرسند میزان مصرف آب و نحوه ی تامین آن میباشد. میزان مصرف آب کارواش بخار سیار بستگی به میزان کثیفی ماشینی که میخواهید بشویید و همچنین بستگی به نوع سرویس دهی نظیر داخل شویی ، روشویی و موتورشویی می باشد که ما هرسه مورد را در نظر میگیریم، باتوجه به نوع خودرو حدود ۸ تا ۱۰ لیتر آب مصرف میکند و این مصرف کم آب یک ویژگی ممتاز برای کارواش سیار میباشد.

برای تامین آب مورد نیاز کارواش سیار باید در پشت وانت یک مخزن آب حداقل ۲۰۰ لیتری قرارداد تا در موارد مورد نیاز که دستگاه نیاز به آب دارد بتواند آب دستگاه را تامین کند و برای انتخاب نوع وانت برای کارواش  باید به این مورد توجه ویژه داشت  و چون مصرف آب کارواش بخار سیار بسیار پایین است این باعث شده که استفاده از سیستم بخار بهترین روش برای کارواش سیار باشد.

 چقدر طول میکشد تا مخزن آب دستگاه تمام شود ؟

خیلی از مشتریان چون از نحوه ی عملکرد دستگاه کارواش بخار سیار اطلاع کافی ندارند ، فکر میکنند که آب مخزن تمام میشود و دوباره باید آبگیری شود در صورتی که اینگونه نیست . سیستم کارواش سیار به گونه ای طراحی شده است که در صورتی که میزان آب دستگاه تقریبا ۱۰٪ کاهش یافت برای جلوگیری از افت فشار و بالا بردن طول عمر دستگاه پمپ آب آن ۱۰٪ آب مصرفی را وارد دستگاه میکند.

کارواش بخار سیار چقدر آبگیری میکند ؟

تقریبا ۷۰ درصد فضای داخل دستگاه پر از آب میشود و ۳۰ درصد باقی مانده فضای خالی برای ذخیره کردن بخار میباشد و بهمین دلیل موقع روشن شدن دستگاه پمپ آب فقط براساسی که شرکت سازنده تعیین کرده است دستگاه آبگیری میشود و تمام این فعالیت ها توسط تجهیزات نصب شده روی دستگاه کنترل شده است و نیازی به کنترل دستی ندارد و دستگاه کارواش بخار سیار به طور اتوماتیک این کارها را انجام میدهد.

مخزن آب کارواش سیار

مخزن آب کارواش سیار

برای اینکه آب دستگاه تامین باشد باید یک مخزن حداقل ۲۰۰ لیتری آب هم در کنار دستگاه داشته باشیم و آن مخزن را به پمپ آب دستگاه وصل کرد تا همانطور که در حین استفاده از بخار کم کم آب دستگاه کم میشود بتوان از طرف دیگر کم کم آب وارد دستگاه کرد. پس هنگام راه اندازی کارواش بخار سیار باید یک مخزن آب نیز تهیه نمود و در پشت وانت قرار داد.

آیا کارواش بخار سیار زمین را خیس یا کثیف میکند ؟

یکی از سوالات که خیلی از مشتریان میپرسند این است که آیا کارواش بخار محیطی را که در آن ماشین را میشویند کثیف میکند یا نه ؟ یا آیا پساب فاضلاب کارواش بخار سیار چگونه دفع میشود ؟ باید بگوییم که به دلیل مصرف فوق العاده پایین آب در سیستم بخار شور ، محیط به هیچ وجه کثیف نمیشود و مانند کارواش معمولی محیط اطراف پر از آب نمیشود.

به همین دلیل است که کارواش بخار سیار  چون بدون پساب فاضلاب است  و کاملا با محیط زیست سازگار است به یک دستگاه عالی برای حالت سیار تبدیل شده است. کارواش بخار زمین را خیس میکند ولی مثل کارواش معمولی نیست و بعد از چند دقیقه اطراف ماشینی که شستشو میدهید خشک میشود و این باعث میشود که همسایگان به شستشوی شما اعتراض نداشته باشند.

کارواش بخار سیار با چی کار میکنه ؟

ملزومات کارواش بخار سیار یکی دیگر از سوالات می باشد . دستگاه کارواش بخار سیار نیز همانند کارواش بخار ثابت نیاز به آب و برق تکفاز و سوخت دارد. سوخت دستگاه سیار حتما باید گازوییل باشد و آب دستگاه نیز همانطور که در بالا توضیح دادیم باید یک مخزن آب جداگانه تهیه کنید و در کنار دستگاه قراردهید.

برق دستگاه چجوری تامین میشه ؟

برق دستگاه کارواش بخار سیار یکی از مهمترین مواردی هست که باید به آن توجه داشت برق دستگاه را میتوان با سیم سیار یا مبدل برق باتری ماشین به برق شهری و یا با استفاده از موتوربرق تامین کرد. مصرف برق دستگاه برای روشن شدن مشعل و کارکردن چند دقیقه ای پمپ نیاز است. استفاده ازسیم سیار توصیه نمیشود شاید مشتریانی داشته باشید که به برق دسترسی نداشته باشند پس بهترین راه حل استفاد از موتوبرق یا مبدل باتری می باشد.

آیا دستگاه با کپسول گاز کار میکند ؟

یکی از سوالات پر تکرار سوال بالاست که در جواب این سوال باید عرض کنیم که استفاده از کپسول گاز برای روشن کردن کارواش بخار سیار مشکلات زیادی دارد. چون فشار گاز کپسول خیلی بیشتر از گاز خانگی یا همان گاز لوله کشی میباشد برای آنکه این فشار را کاهش داد باید از فشار شکن استفاده کنید.

چون فشار کپسول به مرور کم و کمتر میشود شعله مشعل نیز ار تنظیم خارج خواهد شد و پس از مدتی خاموش میشود و مشکلات زیادی بهمراه دارد به همین دلیل ما مشعل گازوییلی را پیشنهاد میکنیم.

به ازای هر ماشین چقدر سوخت مصرف میکند ؟

دستگاه کارواش بخار سیار دارای مشعل کوچکی میباشد که اگر تعداد مشتریان زیادی داشته باشد روزانه به طور متوسط حدود ۱۵ لیتر گازوییل مصرف میکند که این میزان مصرف ناچیزی میباشد و شما با سرویس دهی به اولین مشتری خود میتوانید هزینه سوخت چند روز را فراهم کنید.

اگر شما سوالی دارید که در بالا به آن اشاره نشده است میتوانید با ما تماس بگیرید و به طور رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و برای ورود به کانال تلگرام اینجا را کلیک کنید.

کارواش بخار سیار

در این مقاله به بررسی چگونگی کار با کارواش بخار سیار یا کارواش آنلاین میپردازیم .

کارواش بخار سیار

کارواش بخار سیار یکی از جدید ترین شغلهای خدماتی در کشور میباشد که به دلیل مصرف پایین آب و سهولت استفاده از آن به یک شغلی نو و پردرآمد تبدیل شده است .کارواش بخار سیار یا کارواش در محل نیاز به اجاره و رهن مکان ثابت نمیباشد و تنها به یکوانت نیاز دارید که این شغل را راه اندازی کنید.این شغل مخصوصا در شهرهای بزرگ به سرعت در حال گسترش میباشد و با توجه به امتیازات ویژه  این شغل به شغلی پر درآمد با سرمایه ی اندک تبدیل شده است .

کارواش بخار سیار از سیستم بخار به جای آب برای شستشوی ماشین استفاده میکند و بهمین دلیل است که مصرف آب کارواش سیار بسیار پایین میباشد و نیاز به حمل بسیار زیاد آب نیست . یکی دیگر از مزیت های سیستم بخار اینست که فاقد هرگونه پساب فاضلابی میباشد و محیط اطراف را کثیف نمیکند و خیال شما بابت اعتراض همسایگان راحت خواهد بود چون در سیستم کارواش سیار معمولی  محیط اطراف بسیار کثیف خواهد شد و معمولا در اکثر مواقع همسایه اعتراض میکنند.

کارواش آنلاین

جذب مشتری و جلب رضایت مشتری در کارواش بخار سیار بسیار مهم میباشد ، در صورتی که کیفیت کار شما یا سرعت خدمت رسانی شما بالا باشد به مرور به مشتریان شما افزوده خواهد شد و شما باید این مشتریان را مدیریت کنید و در اکثر مواقع خصوصا در شهرهای بزرگ شما میتوانید به راحتی کار خود را گسترش دهید و تعداد افراد پرسنل خود را میتوانید افزایش دهید و همانند آژانس های داخل شهر شما هم چنین سیستمی را پیاده سازی کنید.

در دنیای ارتباطات هر کسب و کاری نیاز به یک سامانه آنلاین تحت وب یا اپلیکیشن موبایل دارد. شما میتوانید برای کارواش بخار سیار خود بعد از آنکه مشتریان زیادی را کسب کردید، سایت اینترنتی یا اپلیکیشن موبایل طراحی کنید و به صورت کارواش آنلاین فعالیت کنید. داشتن یک برنامه موبایل برای کارواش آنلاین میتواند شما را نسبت به سایر رقبا در زمینه کارواش بخار سیار متمایز کند.

کارواش بخار سیار در تهران

در کلانشهر تهران کارواش بخار سیار بازدهی فوق العاده بالایی دارد  و بهمین خاطر روز به روز به کارواش های سیار در این شهر افزوده میشود و همین باعث شده که رقابت زیاد شود. در صورتی که میخواهید  در تهران کارواش بخار سیار راه اندازی کنید باید خیلی اصولی و با برنامه این کار را استارت بزنید و این اطمینان را به شما خواهیم داد که در صورتی که از تبلیغات خوبی برای این شغل استفاده کنید خیلی راحت تر از سایر شهر ها میتوانید کار خود را گسترش دهید.

هزینه راه اندازی کارواش بخار سیار

یکی از مهمترین سوالاتی که مشتریان از ما میپرسند در مورد سرمایه مورد نیاز برای استارت کارواش بخار سیار یا کارواش آنلاین میباشد.هزینه راه اندازی کارواش بخار سیار میتواند متغیر باشد و به یک سری پارامتر بستگی دارد که ما در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

چه نوع وانتی برای کارواش بخار سیار مناسب است ؟

بهتر است وانتی را تهیه کنید که توان حمل حداقل ۵۰۰ کیلوگرم بار را به راحتی داشته باشد. و مورد بعدی باید به  نوع دستگاه خریداری شده و فضای پشت وانت توجه کرد.برای مثال آیا وانت دوگانه سوز میباشد یا تک سوز ؟ چه وسایلی میخواهید با خود حمل کنید ؟

کارواش بخار سیار

کارواش بخار سیار

مزیت شغل کارواش بخار سیار این می باشد که یک شغل خدماتی است و دستمزد آن بصورت نقد میباشد و دیگر نگران بالا رفتن قیمت دلار و … نیستید و دستمزدتان بصورت کاملا نقد خواهد بود. شما می توانید با قرار دادن یک منبع آب کوچک همراه دستگاه در پشت وانت ، تعداد زیادی ماشین را شستشو دهید و مصرف بسیار پایین آب دستگاه ، شما را از شارژ مجدد منبع آب بی نیاز میکند.

کارواش بخار سیار مخصوصا در شهرهای بزرگ مانند : تهران ، مشهد ، شیراز ، اصفهان ، اهواز ، کرج و … که مشکلاتی نظیر ترافیک سنگین و مشغله های روزمره و نبود وقت کافی برای آنکه در نوبت صف کارواش قرار بگیرید وجود دارد بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و خود این کار بخش کوچکی از ترافیک و آلودگی هوا را کم کرده است. بهمین دلیل سرویس دهی به مشتریان در محل توسط کارواش نانو بخار سیار به شغلی پردرآمد تبدیل شده و افراد زیادی از این نوع سرویس دهی ها استفاده کرده اند و راضی هستند .

ارائه خدمات در محل مختص مشتریان خاص می باشد که فرصت کافی برای مراجعه به کارواش را ندارند و چون کارواش محیطی تقریبا مردانه است ، خانمها هم یکی از مشتریان بالقوه کارواش بخار سیار می باشند. شما علاوه بر دستمزد خیلی خوبی که از شستشو با بخار دریافت میکنید میتوانید هزینه ایاب ذهاب را نیز از مشتریان خود بگیرید.

درآمد کارواش بخار سیار

حداقل دستمزد برای شستشوی با بخار با توجه به اندازه شهر از پنجاه هزار تومان شروع میشود و بسته به نوع خدمت رسانی این مبلغ تا چهارصد هزار تومان نیز میرسد و این یعنی کافیست شما در روز حداقل چند مشتری انگشت شمار داشته باشید که در آن صورت به درآمد میلیونی دست پیدا خواهید کرد.

درآمد کارواش بخار سیار  به مواردی بستگی دارد شما باید تبلیغات قوی داشته باشید و خدمات با کیفیتی ارائه دهید میتوانید مشتریان بسیار زیادی را برای خود جذب کرده و تعداد ماشینهای خود را برای ارائه خدمات به مشتری افزایش دهید. شما میتوانید با پارکینگ ها ، اداره ها ، پایانه های مسافربری برای شستشوی اتوبوس و … قرارداد ماهیانه در زمینه شستشوی خودرو ببندید و بصورت حرفه ای این کار را انجام دهید.

شما میتوانید شستشوی ماشین را به قسمتهای مختلفی تقسیم کنید و برای شستشوی هر قسمت جداگانه دستمزد دریافت کنید. برای مثال برای شستشوی موتور یک مبلغ خاص یا برای روشویی با بخار یه مبلغ خاص در نظر داشته باشید.چون امکان دارد تمامی مشتریان به صفرشویی نیاز نداشته باشند و برای اینکه بتوانید مشتریان خودتان را راضی نگه دارد باشد منعطف باشید و با توجه به خدماتی که مشتری نیاز دارد ، خدمت رسانی کنید.

خلاصه مطلب درآمد شما از کارواش بخار سیار بستگی به خود شما دارد.شما حتی نیاز به اجاره ی مکان برای راه اندازی کارواش را هم نخواهید داشت ، به راحتی می توانید دستگاه کارواش بخار سیار را با سرمایه ای اندک راه اندازی نمایید و شروع به خدمت رسانی در کل سطح شهر بکنید.

مزایای کارواش بخار سیار :

ویژگی های دستگاه کارواش نانو بخار سیار

– دارای دو نوع بخار خشک برای داخل شویی و مرطوب برای شستشوی بدنه و موتور

– فضاگیری کم و قابل حمل با وانت

– قابل استفاده برای شستشوی محیط های چرب و مبل و …

– بخار دهی پیوسته بدون افت فشار با فشار کاری بالا

– دارای سیستم کارکرد دو حالته دستی و اتوماتیک

– دارای چهار مرحله امنیتی تمام اتومات

– شستشوی موتور ماشین بدون ایجاد مشکل برای سیستم برقی خودرو

– جلادهی به رنگ خودرو همانند پولیش

– آنتی باکتریال و میکروب کش قوی و از بین برنده بوی نامطبوع (مانند بوی سیگار)

– بدون نیاز به حفر چاه پساب و فاضلاب

– از بین برنده ی انواع لکه ها و چربی ها حتی قیر

– مصرف بسیار پایین آب

کارواش بخار سیار با چی کار میکند ؟

سوخت گازوییل

کارواش نانو بخار سیار نیاز به یک سری منابع برای تولید بخار دارد. برای آنکه بتوان آب داخل دستگاه بخار شور را تبدیل به بخار کرد شما نیاز به حرارت ناشی از احتراق سوخت دارید. کارواش بخار سیار دارای مشعل میباشد و چون دستگاه به صورت سیار می باشد سوخت گازوییل بهترین گزینه برای این کار می باشد.

برق تکفاز

برای آنکه مشعل دستگاه روشن شود نیاز به برق تکفاز دارید و دغدغه ای که اکثر افراد هنگام راه اندازی کارواش سیار دارند و بسیار در این مورد سوال میکنند در مورد تامین برق دستگاه می باشد که در جواب این دسته از افراد باید عرض کنیم که استفاده از موتوربرق کوچک برای تامین برق بهترین حالت می باشد و چون مصرف برق دستگاه بخار شور سیار بسیار پایین می باشد میتوان با استفاده از یک موتوربرق ضعیف نیز این دستگاه را راه اندازی کرد.

علاوه بر موتور برق شما میتوانید از مبدل برق باتری ماشین به برق شهری استفاده کنید. برای آنکه از مبدل برق باتری استفاده کنید باید ماشین خودتان را روشن نگه دارید تا باتری ماشین اصلاحا خالی نکند.

مورد دیگر برای تامین برق استفاده از سیم سیار می باشد به صورتی که شما هنگام مراجعه برای شستشوی ماشین مشتریان از برق محل مشتری استفاده کرد که این مورد به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود چون از لحاظ بازاریابی و جذب مشتری کارواش اصلا راهکار درستی نیست و وجهه خوبی ندارد و حتی ممکن است خیلی از مشتریان دسترسی به برق نداشته باشند.

یکی دیگر از مزیت های کارواش بخار سیار این است که شما میتوانید مشتریانی از تمام نقاط شهر داشته باشید و محدود به یک مکان خاص نیستید و حتی در شهرهای شمالی کشور که فاصله شهرها از هم کم میباشد میتوانید چند شهر را پوشش دهید و شروع به فعالیت کنید.

اگر شما هم به فکر راه اندازی کارواش بخار سیار هستید و سوالاتی در ذهن خود دارید، میتوانید با شماره های ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴ تماس بگیرید و یا به صفحه سوالات متداول کارواش بخار سیار در اینجا مراجعه کنید.

 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> English (USA)…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy

قیمت و هزینه راه اندازی کارواش بخار

در این مقاله در مورد قیمت و هزینه راه اندازی کارواش بخار میپردازیم.

 

کارواش بخار چیست ؟

کارواش بخار یک روش جدید برای شستشوی انواع خودروهای سواری و ماشینهای سنگین می باشد که در این سیستم بخار آب جایگزین کارواش های سنتی واترجت شده و به صورت چشمگیری مصرف آب در کارواش را به حد اقل ممکن رسانده است . کارواش نانو بخار دارای مزایای بسیار زیادی میباشد ، برای مطالعه مزایای کارواش بخار ایستیلیک یا همان بخار شور کارواش اینجا را کلیک کنید.

کارواش بخار به یکی ازکاربردی ترین دستگاههای نظافتی هر کارواش تبدیل شده است. در سیستم بخار به دلیل آنکه از بخار آب برای شستشوی ماشین استفاده میشود باعث شده که مصرف آب تا ۹۰ درصد کاهش یابد. علاوه بر مصرف کاهش آب به دلیل داشتن مزیت هایی نظیر قابلیت موتورشویی، روشویی و توشویی با بخار ،کارواش بخار به شدت مورد استقبال مردم و صاحبان کارواش قرار گرفته است.

کارواش بخار چگونه کار میکند ؟

همان طور که از اسم این محصول پیداست کارواش بخار با استفاده از قدرت بخار شستشو صورت میگیرد، بخار با توجه به این که بصورت گاز می باشد و حالت میعانی ندارد به همین خاطر به همه جا می تواند دسترسی داشته باشد و نفوذ کند و همه ی جاهای ممکن را شستشو دهد . داخل ماشین یا همان توشویی ماشین با بخار و داخل درزها داخل سوراخ ها داخل موتور و … . یکی از عمده دلایل اصلی برای تهیه کارواش بخار کارایی بالای آن و درآمد بالای کارواش بخار می باشد.

کارواش نانو بخار با استفاده از تکنولوژی بالای آن در امر شستشو ماشین، دارای عملکردی بسیار قوی برای شستشوی ماشین می باشد. شرکت بخار گستران اروم کاویان تحت نام تجاری ایستیلیک تنها شرکت دارای علامت استاندارد ملی می باشد و با توجه به کیفیت بالای دستگاههای خود در زمینه صادرات محصول به سایر کشورهای همسایه هم افتخار آفرینی کرده است.

شستشوی داخل ماشین ( داخل کابین خودرو ) موتورشویی ، درب ها و هر جایی که به نظر میرسد ، توسط دستگاه های کارواش بخار ایستیلیک قابل شستشو میباشند.

کارایی کارواش بخار چیست ؟

  کارواش بخار کاویان علاوه بر شستشوی ماشین میتواند در جاهای دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد . با استفاده از کارواش نانو بخار کاویان می توانید هرجا که نیاز به شستشو باشد خدمت رسانی کنید. با توجه به ویژگیهای مثبتی که در مورد کارواش بخار گفتیم ، شما میتوانید از کارواش بخار به عنوان کارواش سیار نیز استفاده کنید. قدرت بالای پاک کنندگی بخار دستگاه کارواش بخار بقدری زیاد است که تمام کثیفی های چرب و … را از بین می برد.

کارواش بخار شرکت کاویان در دو حالت کارواش بخار ثابت (مناسب کارواش های با محل ثابت) و کارواش بخار سیار یا کارواش بخار در محل تولید میشود که می توانید با استفاده از مدل کارواش بخار سیار در هر جایی که خواستید سرویس ارائه دهید . کارواش بخار با اتصال به منبع آب و با پر کردن مخزن آن اقدام به تولید بخار پرفشار کرده که با قدرت و سرعت بسیار زیاد از طریق نازل های آن به بیرون پاشیده می شود . کارواش بخار را هم می توان به صورت خانگی و هم صنعتی استفاده نمود. برای تامین برق مورد نیاز نیز دستگاه کارواش نانو بخار به برق شهری متصل میشود .

قیمت دستگاه کارواش بخار

قیمت دستگاه کارواش بخار به سایز دستگاه و کیفیت دستگاه بستگی دارد. با توجه به بزرگی کارواش و نیاز مشتری مشاوران شرکت کاویان دستگاهی متناسب با کار آنان ارائه میدهند. در صورتی که  قدرت بیشتر و تعداد لانس خروجی بیشتری مورد نیاز باشد شما باید دستگاههای بزرگتری را انتخاب کنید.دستگاه کارواش بخار از دو قسمت بدنه و قطعات تشکیل شده است.

بدنه کارواش بخار

یکی از مهمترین قسمتهایی که باید به آن توجه داشت بدنه دستگاه میباشد. چون کارواش بخار تحت فشار است باید از استاندارد بودن دستگاه مطمئن باشید چون در صورتی که دستگاهی دارای استاندارد نباشد احتمال منفجر شدن دیگ بخار وجود دارد و احتمالا باعث مرگ و میر و خسرات جبران ناپذیری خواهد شد.

افراد زیادی بدون داشتن تخصص درمورد کارواش بخار و بدون داشتن علامت استاندارد شروع به ساخت کارواش بخار میکنند و با قیمتهای پایین در بازار سعی میکنند دستگاههای خود را بفروش برسانند. خرید از این دسته افراد بدون داشتن پروانه بهره برداری و علامت استاندارد ،عواقب بدی را برای شما بوجود می آورد. پس در خرید خود نهایت دقت لازم را بعمل بیاورید.

پروانه استاندارد کارواش بخار

پروانه استاندارد کارواش بخار

 

شرکت کاویان دارای پروانه استاندارد اجباری به شماره ۶۱۷۶۶۷۹۸۵ میباشد، جهت استعلام کد ذکر شده را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کنید.

قطعات کارواش بخار

یکی دیگر از مواردی که در قیمت دستگاه کارواش بخار تاثیر میگذارد نوع و مارک قطعات استفاده شده در کارواش کاروا بخار میباشد. در صورتی که در بازار جستجو کنید یک سایز دستگاه را میتوانید با قیمتهای مختلفی خریداری کنید . هیچ ارزانی بی دلیل نیست همانطور که گفته شد میتوان باتغییر دادن قطعات دستگاه یا استفاده از ورق های نازک در بدنه دستگاه  ، قیمت تمام شده دستگاه را پایین آورد پس سعی کنید در کنار قیمت ، کیفیت و استاندارد بودن دستگاه را نیز در نظر بگیرید.

 

ویژگی و مشخصات فنی کارواش بخار

سیستم اتوماتیک کنترل کارکرد و سیستم هشدار صوتی اعلام مشکل

شستشوی داخل خودرو توسط بخار خشک بدون آسیب رساندن به روکش صندلی و قسمتهای پلاستیکی

شستشوی موتور خودرو بدون ایجاد خرابی در قسمت برقی خودرو

شستشوی پرفشار بدنه خودرو بدون آسیب رسانی به رنگ و قطعات فایبرگلاس

جلای فوق العاده رنگ خودرو همانند پولیش با بخار

شستشوی کامل خودرو در فصول سرد سال بدون کمترین مشکل

آنتی باکتریال و میکروب کش قوی و از بین برنده بوی نامطبوع

بدون نیاز به حفر چاه پساب و فاضلاب به دلیل مصرف پایین آب

سازگاری کامل با محیط زیست به دلیل عدم وجود پساب مواد شوینده و سمی

قدرت بالای پاک کنندگی هر نوع لکه، چربی­های صنعتی و حتی قیر

کارکرد با انواع سوخت­های گاز، گازوئیل ، مازوت و …

 

برای دریافت مشاوره رایگان برای احداث کارواش و انتخاب دستگاه و اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴ تماس حاصل فرمایید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا را کلیک کنید.

 

 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian…
    
  • Create a new word list…
 • Copy

شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار

در این مقاله در مورد شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار میپردازیم.

شستشوی ماشین با کارواش نانو بخار

نظافت و تمیزی ماشین یک امری مهم برای افزایش طول عمر و زیبایی ماشین می باشد ، از اینرو شغلهای خدماتی حول این موضوع به نام کارواش ایجاد شدند که وظیفه ی آنها شستشوی ماشین می باشند.

شستشوی ماشین به چهار قسمت تقسیم شده است که عبارتند از : ۱ – روشویی ماشین – ۲ – توشویی ماشین – ۳ – زیر شویی ماشین – ۴ – موتورشویی ماشین که مهم ترین بخش ماشین می باشد.

حال در این مقاله در رابطه با مورد چهارم یعنی موتورشویی ماشین می پردازیم.

با توجه به بالا رفتن قیمت انواع ماشین های سواری و … و بالا رفتن هزینه نگهداری ماشین ها باعث شده که مردم بیشتر به فکر سلامتی خودروهایشان باشند و از آنجاییکه کارواش داران ریسک شستشوی موتور ماشین با آب را نمیکنند سیستم بخار خودنمایی میکند و این مشکل را حل میکند.

شستشوی موتور ماشین با بخار

با توجه به مشکلات زیادی که هنگام شستشوی موتور ماشین با آب ایجاد میشود نظیر : ترک برداشتن سیلندر ، آسیب دیدن قسمتهای برقی ماشین و … کارواش داران سعی می کنند که این کار را انجام ندهند.

موتور ماشین از قسمتهای برقی و مکانیکی تشکیل شده است و به دلیل سروکار داشتن اکثر قسمتهای موتور با روغن و گریس ، به مرور زمان نشتی های روغن با کردوخاک ترکیب شده و ترکیبات چرب جامد را روی موتور ایجاد میکنند که به راحتی از بین نمیروند و از طرفی باعث کثیفی بیش از حد موتور خواهد شد.

موتور ماشین وقتی به کارواش مراجعه میکند به دلیل آنکه قبلا روشن بوده داغ میباشد و کارواش داران برای شستشوی موتور باید زمان زیادی را صبر کنند تا دمای موتور با دمای محیط میزان شده و بعد اقدام به شستشو نمایند.

در کارواش هاس سنتی معمولا با پاشیدن گازوییل به عنوان حلال روغن روی موتور شروع به کار شستشوی موتور میکنند به صورتی که پس از پاشیدن گازوییل با فرچه قسمتهای مختلف موتور را توسط گازوییل پاک میکنند و پس از آن با پاشیدن آب آن کثیفی ها را پاک میکنند که این کار روی قسمتهای برقی ماشین به احتمال خیلی زیاد تاثیر منفی خواهد گذاشت و باعث خرابی قیمتهای برقی موتور میشود و در نهایت کیفیت پاک کنندگی نیز در این روش مطلوب نیست.

چربی زدایی با کارواش بخار

کارواش بخار به دلیل بالا بودن دمای بخار باعث میشود که چربی ها خیلی راحتتر پاک شوند و از طرفی به دلیل رطوبت بسیار کم بخار امکان آسیب دیدن قیمتهای مختلف موتور مخصوصا قسمتهای برقی به شدت پایین خواهد آمد و بهمین دلیل الان کارواش داران برای شستشوی موتور حتما از کارواش بخار استفاده میکنند.

شرکت بخار گستران تحت نام تجاری ایستیلیک راه حلی را برای این مشکل پیدا کرده و با توجه به سابقه ی کاری در امر تولید مخازن تحت فشار و دیگ های بخار فایر تیوب و واتر تیوبی که دارد ، دستگاهی را مناسب برای شستشوی انواع ماشین های سبک و سنگین طراحی و تولید کرد.

در ساخت مهندسی این دستگاه متخصصان شرکت با انجام محاسبات دمای مناسب برای بخارشویی کردن ماشین به صورتی که به هیچ یک از قسمتهای ماشین آسیب نرساند اقدام به تولید دستگاه کارواش نانو بخار ایستیلیک کردند.

برای ورود با کانال تلگرام کارواش نانو بخار ایستیلیک اینجا را کلیک کنید.

مهندسان این شرکت برای شستشوی موتور ماشین به صورتی که بخار آب با کمترین رطوبت ممکن را ایجاد کنند دست به طراحی بخاری موسوم به بخار خشک که برای اولین بار در کشور موفق به تجهیز کردن دستگاههای کارواش نانو بخار خود به بخار خشک کردند. بخار خشک برای شستشوی موتور ماشین بسیار مناسب است به صورتی که کمتر موتور ماشین را خیس میکند و خراب شدن موتور خودرو را به صفر رسانده است.از طرفی با توجه به دمای بخار باعث میشود که چربی های موتور براحتی کنده شوند و موتور را تمیز میکند.

کارواش نانو بخار ایستیلیک دارای دو نوع بخار خشک و بخار مرطوب می باشند که میتوانید به صورت همزمان از هر دو بخار استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید دستگاه کارواش بخار ایستیلیک با شماره ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ تماس حاصل فرمایید.

 • Add to Phrasebook
  • No word lists for Persian -> Persian…
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
  • No word lists for Persian -> Persian…
  • Create a new word list…
 • Copy
 • Add to Phrasebook
  • No word lists for Persian -> Persian…
  • Create a new word list…
 • Copy

چگونه کارواش راه اندازی کنیم ؟

چگونه کارواشی مناسب تاسیس کنیم ؟

کارواش یک شغل خدماتی می باشد و چون به مهارت خاصی برای شستشوی ماشین نیازی نیست و هم هزینه ی راه اندازی کارواش بخار بسیار پایین است و از طرفی در آمد حاصل از کارواش نسبت به سرمایه گذاری آن زیاد است ، خیلی از افراد با تاسیس یک کارواشی برای خود درآمدی کسب می کنند.

برای راه اندازی کارواش شما باید چند موضوع را در نظر بگیرید ، یکی از مهمترین موضوعات میزان سرمایه گذاری شما برای تاسیس کارواش می باشد.

هزینه کارواش : برای راه اندازی کارواش معمولی کوچک به حداقل ۱۶ میلیون برای خرید فقط تجهیزات نیاز دارید نیاز دارید و برای تاسیس کارواش بزرگتر تا ۴۵ میلیون فقط برای تهیه ی تجهیزات نیاز دارید. برای تاسیس کارواش بخار شما به حداقل ۱۴ تا ۳۵ میلیون نیاز دارید و برای تاسیس کارواش اتوماتیک بین ۱۰۰ تا ۱۸۰ میلیون فقط برای تهیه ی تجهیزات نیاز دارید.

برای مطالعه مقایسه انواع کارواش ها اینجا کلیک کنید .


 


محل تاسیس کارواش : یکی دیگر از موضوعات مهم برای تاسیس کارواش ، مکان مناسب برای تاسیس آن می باشد.

شما برای تاسیس کارواش نیاز به مکانی دارید که مشتریان راحت بتوانند به آنجا مراجعه کنند. معمولا خروجی شهر و مرکز شهر محل مناسبی برای تاسیس کارواش می باشد. کارواش شما باید دارای محوطه ای مناسب برای حد اقل ۴ خودرو سواری باشد. شما با توجه به نوع کارواشتان ( کارواش معمولی – کارواش نانو بخار – کارواش اتوماتیک ) می توانیدخدمات متفاوتی به مشتریانتان بدهید. مثلا با استفاده از کارواش بخار شما می توانید براحتی موتور شویی انجام دهید و مشتریان لوکسی را پیدا کنید چون دارندگان ماشین های گران قیمت کارواش بخار را نسبت به کارواش معمولی ترجیح می دهند.

مزایا و معایب انواع کارواش ها (کارواش نانو بخار – کارواش اتوماتیک و … )

مزایا و معایب انواع کارواش ها – کارواش بخار ، کارواش اتوماتیک و …

کارواش نانو بخار نسبت به سایر کارواشها دارای مزیت های زیادی می باشد‚ کارواش های اتوماتیک دارای هزینه ی بسیار بالاتر نسبت به کارواش های معمولی و کارواش بخار می باشد و همچنین فضای بیشتری را اشغال می کند‚ و همچنین کارواش های اتوماتیک و کارواش های معمولی یا همان کارواش های فشار قوی به دلیل استفاده از مواد شوینده به مرور به رنگ خودرو آسیب می رسانند و در شستشوی داخل ماشین ( تو شویی ) نسبت به کارواش بخار ناکارآمد تر هستند. کارواش های معمولی به حفر چاه برای پساب فاضلاب حاصل از شستن ماشین نیازمندند ولی کارواشهای بخار توجه ویژه ای به حفظ محیط زیست دارند و به دلیل عدم استفاده از مواد شوینده ی شیمیایی حافظ و دوستدار محیط زیست اند.

موتورشویی با بخار در کارواش در سلامتی موتور تاثیر گذار است و همچنین با شستن موتور ماشین به دلیل زدودن همه ی روغن ها و چربی های موتور‚ در صورتی که قسمتی ار موتور دارای نشتی روغن و سایر باشد به دلیل تمیز بودن موتور خودرو به راحتی قابل تشخیص است از آنجایی که شستن موتور توسط کارواش های معمولی در اکثر مواقع باعث اختلال در سیستم برقی خودرو می شود و ماشین روشن نمی شود استفاده از بخار بهترین انتخاب ممکن می باشد‚ با استفاده از بخارخشک و با توجه به دارا بودن حداقل رطوبت امکان اختلال در سیستم برقی خودرو به صفر درصد رسیده است. کارواش های بخار شرکت ایستیلیک دارای دو نوع بخارخشک و مرطوب می باشند و امکان استفاده همزمان از هر دو آنها امکان پذیر می باشد

در زیر مزیت های کارواش نانو بخار نسبت به سایر کارواش ها آمده است :

  • شستشوی پرفشار با بخار بدون آسیب رساندن به بدنه ی ماشین و اجزای پلاستیکی و فایبرگلاس
  • بدون نیاز به مواد شوینده و برس برای شستشوی ماشین
  • اشغال فضای کم نسبت به سایر کارواش ها
  • قابلیت پاک کنندگی بسیار بالای هر نوع لکه و چربی و روغن ماشین
  • مصرف آب خیلی کم و به مراتب کمتر نسبت به سایر کارواش ها
  • دارای خاصیت ضد باکتری و از بین برنده بوی نا مطبوع ماشین مانند بوی سیگار
  • شستشوی داخل خودرو بدون آسیب رسانده به اجزای داخلی
  • شستن موتور خودرو با بخار خشک بدون اختلال در سیستم برقی خودرو و مشکل در استارت خوردن ماشین
  • شستن قسمتهای مشکل داخل ماشین مانند داشبورد و جا لیوانی
  • امکان ارایه خدمات در محل به مشتریان با استفاده از کارواش بخار سیار
  • بدون نیاز به حفر چاه برای شستشو
 • امکان شستن چندین ماشین همزمان با استفاده از کارواش بخار ثابت

کارواش بخار سیار ایده ای نو

 

شما اولین نفری باشید که از کارواش بخار سیار در شهرتان استفاده می کنید

ارائه خدمات در محل به مشتری با استفاده از کارواش نانو بخار سیار ایده ای بسیار جالب  و مناسب برای شهر های بزرگ می باشد. ترافیک ، خستگی روزانه و دلایل متفاوتی  باعث می شود بسیاری از شهروندان به سختی فرصت شستشوی ماشین خود در کارواش را پیدا کنند، از این رو کارواش سیار مناسب این دسته از افراد می باشد.

شما با استفاده از کارواش بخار سیار علاوه بر دستمزد خود می توانید هزینه ی ایاب ذهاب را هم از  مشتری خود بگیرید، شما حتی نیاز به اجاره ی مکان برای راه اندازی کارواش را هم نخواهید داشت ، به راحتی می توانید دستگاه کارواش بخار سیار را در پشت وانت سوار کرده و به طور سیار خدمت رسانی کنید.

کارواش بخار سیار پر قدرت و پر فشار و بدون افت فشار توانایی شستشوی انواع ماشین سبک و سنگین را دارد،کارواش بخار سیار ما با ظرفیت ۲۰۰ لیتر و بخاردهی ۲۰۰ کیلوگرم بر ساعت می باشند.

نگران آب برای دستگاه نباشید چون مصرف آب در کارواش نانو بخار به مراتب کمتر از کارواش های معمولی میباشد به طوریکه برای شستشوی کامل بدنه خودرو به  3 الی 5 لیتر آب نیاز دارید و از آنجاییکه دستگاه کارواش بخار سیار ما دارای ظرفیت ۲۰۰ لیتر آب می باشد، یعنی حدودا می توان 20 ماشین را با آب داخل مخزن دستگاه شستشو داد.

از کارواش نانو بخار سیار به عنوان ضدعفونی کننده در بیمارستانها و کارخانه های مواد غذایی که نیاز به تمیزی دارند و همچنیت در هتل ها هم کاربرد دارند میتوان استفاده نمود چون بخار با خاصیتی که دارد می تواند میکروب ها را از بین ببرد و همچنین به عنوان قطعه شور هم میتوان استفاده کرد به جای اینکه از بنزین برای شستشوی قطعات ماشین مانند سیلندر و …استفاده کرد می توان از کارواش بخار به عنوان قطعه شور استفاده کرد.