کارواش نانو بخار چیست و کارایی آن به چه صورتی میباشد

کارواش بخار یک روش جدید برای شستشوی انواع خودروهای سواری و ماشنهای سنگین می باشد که در این سیستم بخار جایگزین کارواش های سنتی واترجت شده و به صورت چشمگیری مصرف آب در کارواش را به حد اقل ممکن رسانده است . کارواش نانو بخار دارای مزایای بسیار زیادی میباشد ، برای مطالعه مزایای کارواش بخار ایستیلیک یا همان بخار شور کارواش اینجا را کلیک کنید. بخار شور کارواش یکی ازکاربردی ترین دستگاههای نظافتی می باشد که برای نظافت خودرو در کارواش ها مورد استفاده قرار میگیرد. کارواش بخار مصرف آب بسیار کمی نسبت به کارواش های دیگر دارد و در کارواش نانو بخار نیز میتوان برای بالابردن کیفیت شستشو همراه بخار از مواد شوینده نیز استفاده کرد که همزمان بخار و مواد نانو شوینده برروی خودرو اسپری شوند تا در سه کاربرد موتورشویی، روشویی و توشویی با بخار که همان شست و شوی داخل ماشین و شستن قلب یبنده خودرو یعنی موتور خودرو است.

همان طور که از اسم این محصول پیداست کارواش بخار با استفاده از قدرت بخار صورت میگیرد، بخار با توجه به این که بصورت گاز می باشد و حالت میعانی ندارد به همین خاطر به همه جا می تواند دسترسی داشته باشد و نفوذ کند و همه ی جاهای ممکن را شستشو دهد . داخل ماشین یا همان توشویی ماشین با بخار و داخل درزها داخل سوراخ ها داخل موتور و … . یکی از عمده دلایل اصلی برای تهیه کارواش بخار کارایی بالای آن و درآمد بالای کارواش بخار می باشد. کارواش نانو بخار با استفاده از تکنولوژی بالای آن در امر شستشو ماشین، دارای عملکردی بسیار قوی برای شستشوی ماشین می باشد. شرکت بخار گستران اروم کاویان تحت نام تجاری ایستیلیک تنها شرکت دارای علامت استاندارد ملی می باشد و با توجه به کیفیت بالای دستگاههای خود در زمینه صادرات محصول به سایر کشورهای همسایه هم افتخار آفرینی کرده است.کارواش نانو بخار ایستیلیک سایر کشور های جهان نیز صادر می شود و در صورت نیاز میتوانید با شماره های شرکت تماس برقرار کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

شستشوی داخل ماشین ( داخل کابین خودرو ) موتورشویی ، درب ها و هر جایی که به نظر میرسد ، توسط دستگاه های کارواش بخار ایستیلیک قابل شستشو میباشند.

کارواش بخار ایستیلیک

یک سوال : آیا کارواش بخارشوی فقط مختص کارواش خودرو می باشد ؟

جواب این سوال خیر می باشد. چون با استفاده از کارواش نانو بخار ایستیلیک می توانید هرجا که نیاز به شستشو باشد ، استفاده کنید. قدرت بالای پاک کنندگی بخار دستگاه کارواش بخار نانو بقدری زیاد است که تمام کثیفی های چرب و … را از بین می برد . کارواش بخار شرکت ایستیلیک در دو حالت کارواش بخار ثابت (مناسب کارواش های با محل ثابت) و کارواش بخار سیار یا کارواش بخار در محل تولید میشود که می توانید با استفاده از مدل کارواش بخار سیار در هر جایی که خواستید سرویس ارائه دهید . کارواش بخار با اتصال به منبع آب و با پر کردن مخزن آن اقدام به تولید بخار پرفشار کرده که با قدرت و سرعت بسیار زیاد از طریق نازل های آن به بیرون پاشیده می شود . کارواش بخار را هم می توان به صورت خانگی و هم صنعتی استفاده نمود. برای تامین برق مورد نیاز نیز دستگاه کارواش نانو بخار به برق شهری متصل میشود .

ویژگی و مشخصات فنی کارواش بخار

سیستم اتوماتیک کنترل کارکرد و سیستم هشدار صوتی اعلام مشکل

شستشوی داخل خودرو توسط بخار خشک بدون آسیب رساندن به روکش صندلی و قسمتهای پلاستیکی

شستشوی موتور خودرو بدون ایجاد خرابی در قسمت برقی خودرو

شستشوی پرفشار بدنه خودرو بدون آسیب رسانی به رنگ و قطعات فایبرگلاس

جلای فوق العاده رنگ خودرو همانند پولیش با بخار

شستشوی کامل خودرو در فصول سرد سال بدون کمترین مشکل

آنتی باکتریال و میکروب کش قوی و از بین برنده بوی نامطبوع

بدون نیاز به حفر چاه پساب و فاضلاب به دلیل مصرف پایین آب

سازگاری کامل با محیط زیست به دلیل عدم وجود پساب مواد شوینده و سمی

قدرت بالای پاک کنندگی هر نوع لکه، چربی­های صنعتی و حتی قیر

کارکرد با انواع سوخت­های گاز، گازوئیل ، مازوت و …

برای دریافت مشاوره رایگان برای احداث کارواش و انتخاب دستگاه و اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴ تماس حاصل فرمایید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا را کلیک کنید.

Telegram