اگر در فکر احداث کارواش بخار سیار هستید ، با ما همراه باشید

کارواش بخار با توجه به مزایایی که دارد باعث ایجاد شغل کارواش بخار سیار شده است و اغلب افرادی که میخواهند کارواش بخار سیار راه اندازی کنند سوالات زیادی در سر دارند و ما هم سعی میکنیم در این مقاله به پر تکرارترین سوالات جواب بدهیم.

کارواش بخار سیار چقدر فضا اشغال میکند ؟

اندازه کارواش بخار سیار شرکت بخار گستران ایستیلیک در دو حالت ایستاده یا عمودی و حالت خوابیده یا افقی تولید میشوند که طول تقریبی دستگاه ۱۳۰ سانتی متر و عرض آن یک متر یا ۱۰۰ سانتی متر می باشد و با توجه به اندازه مناسب آن ، میتوان دستگاه را پشت هر نوع ماشین وانتی سوار کرد.

کارواش بخار سیار
کارواش بخار سیار

کارواش بخار سیار چقدر آب مصرف میکند ؟

یکی دیگر از سوالات مصرف آب است .میزان مصرف آب کارواش بخار سیار بستگی به میزان کثیفی ماشینی که میخواهید بشویید و همچنین بستگی به نوع سرویس دهی نظیر داخل شویی ، روشویی و موتورشویی می باشد که ما هرسه مورد را در نظر میگیریم، باتوجه به نوع خودرو حدود ۸ تا ۱۰ لیتر آب مصرف میکند و این ویژگی ممتاز کارواش بخار باعث شده که استفاده از سیستم بخار بهترین روش برای کارواش سیار باشد.

مصرف آب کارواش
مصرف آب کارواش

چقدر طول میکشد تا مخزن آب دستگاه تمام شود ؟

خیلی از مشتریان از نحوه ی عملکرد دستگاه اطلاع چندانی ندارند و فکر میکنند که آب مخزن تمام میشود و دوباره باید آبگیری شود در صورتی که اینگونه نیست. داخل دستگاه کارواش بخار تعدادی لوله آتشخوار وجود دارد از این لوله ها حرارت عبور میکند و تقریبا تا نصف دستگاه پوشیده از لوله های آتشخوار میباشد و برای أنکه این لوله ها آسیب نبینند همیشه باید سطح آب بالاتر از این لوله ها باشد.

به همین دلیل تقریبا موقع روشن شدن دستگاه تقریبا ۶۰ درصد دستگاه پر از آب می باشد و اگراین میزان با ۵۰ درصد برسد مجدد دستگاه آبگیری میکند و این ۱۰ درصد را جبران میکند و این باعث میشود که همیشه نصف دستگاه پر از آب باشد و همیشه بدون وقفه بخار داشته باشید.

برای اینکه آب دستگاه تامین باشد و چون نمیشود از تمام آب موجود در داخل دستگاه استفاده کرد باید یک مخزن حداقل ۱۰۰ لیتری آب هم در کنار دستگاه داشته باشیم و آن مخزن را به پمپ آب دستگاه وصل کرد تا همانطور که در حین استفاده از بخار کم کم آب دستگاه کم میشود بتوان از طرف دیگر کم کم آب وارد دستگاه کرد. پس هنگام راه اندازی کارواش بخار سیار باید یک مخزن آب نیز تهیه نمود و در پشت وانت قرار داد.

آیا کارواش بخار سیار زمین را خیس یا کثیف میکند ؟

یکی از سوالات که خیلی از مشتریان میپرسند این است که آیا کارواش بخار محیطی را که در آن ماشین را میشویند کثیف میکند یا نه ؟ در جواب این عزیزان باید بگوییم که به دلیل مصرف فوق العاده پایین آب در سیستم بخار شور ، محیط به هیچ وجه کثیف نمیشود و مانند کارواش معمولی محیط اطراف پر از آب نمیشود به همین دلیل است که کارواش بخار نیاز به چاه پساب فاضلاب ندارد و کاملا با محیط زیست سازگار است. کارواش بخار زمین را خیس میکند ولی مثل کارواش معمولی نیست و بعد از چند دقیقه اطراف ماشینی که شستشو میدهید خشک میشود.

کارواش بخار سیار با چی کار میکنه ؟

ملزومات کارواش بخار سیار یکی دیگر از سوالات می باشد . دستگاه کارواش بخار سیار نیز همانند کارواش بخار ثابت نیاز به آب و برق تکفاز و سوخت دارد. سوخت دستگاه سیار حتما باید گازوییلی باشد و آب دستگاه نیز همانطور که در بالا توضیح دادیم باید یک مخزن آب جداگانه تهیه کنید و در کنار دستگاه قراردهید.

برق دستگاه چجوری تامین میشه ؟

برق دستگاه و مهمترین مسئله دستگاه نیز میتوان با سیم سیار یا مبدل برق باتری ماشین به برق شهری و یا بهترین گزینه استفاده از موتوربرق تامین کرد. مصرف برق دستگاه برای روشن شدن مشعل و کارکردن چند دقیقه ای پمپ نیاز است. استفاده ازسیم سیار وجه ی خوبی ندارد و شاید مشتریانی برای شما پیش بیایند که به برق دسترسی نداشته باشند پس بهترین راه حل استفاد از موتوبرق می باشد.

آیا دستگاه با کپسول گاز کار میکند ؟

یکی از سوالات پر تکرار سوال بالاست که در جواب این سوال باید عرض کنیم که استفاده از کپسول گاز دردسرهای زیادی دارد. چون فشار گاز کپسول خیلی بیشتر از گار خانگی یا همان گاز لوله کشی میباشد برای آنکه این فشار را کاهش داد باید از فشار شکن استفاده کنید.

چون فشار کپسول به مرور کم و کمتر میشود شعله مشعل نیز ار تنظیم خارج خواهد شد و پس از مدتی خاموش میشود و دردسر های زیادی دارد به همین دلیل ما مشعل گازوییلی را پیشنهاد میکنیم.

به ازای هر ماشین چقدر سوخت مصرف میکند ؟

دستگاه کارواش بخار سیار دارای مشعل کوچکی میباشد که اگر تعداد مشتریان زیادی داشته باشد روزانه به طور متوسط حدود ۲۰ لیتر گازوییل مصرف میکند که این میزان مصرف ناچیزی میباشد و شما با سرویس دهی به اولین مشتری خود میتوانید هزینه سوخت چند روز را فراهم کنید.

مصرف سوخت کارواش
مصرف سوخت کارواش

اگر شما سوالی دارید که در بالا به آن اشاره نشده است میتوانید با ما تماس بگیرید و به طور رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ تماس بگیرید و برای ورود به کانال تلگرام اینجا را کلیک کنید.

دسته‌ها: درآمد کارواش بخارکارواش بخارکارواش در محلکاروش بخار سیار

Telegram